T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Samsun Gazi Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Koray BÜLBÜL

Güncelleme Tarihi: 19/12/2018
Koray BÜLBÜL
İdari Mali İşlerMüdür Yardımcısı

Koray Bülbül, 02/05/1984 tarihinde doğdu. Samsun Ticaret Lisesi’ni bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisansını Onur Belgesi ile tamamladı. 2014 Yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans öğrenimi yine yüksek derece ile tamamladı. Ayrıca Adalet Ön Lisans programı ve Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Ön Lisans programı mezunudur.

2000 Yılında Mali İşler alanında 4 yıllık özel sektör deneyiminin ardından 2005 Yılında askerlik görevini tamamlayarak Kızılay Samsun Tıp Merkezi’nde Muhasebe Müdürü olarak göreve başladı. 2010 - 2017 yıllarında Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nde Mali İşler ve Yatırımlar Birim Sorumlusu olarak görev yaptı. Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında insani yardım hizmetlerine önem vermekte olup uzun süre Türk Kızılayı’nda gönüllülük faaliyetleri yürüttü.

 

Kamu görevindeki üstün başarıdan dolayı 2014 yılında Samsun Valisi tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştir. Birçok alanda eğitim sertifikası bulunmaktadır. Sağlık Politikası alanında araştırma ve makaleleri bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.